LOLZY · ESPORTS

AnDa

Profil gracza · jng · Kanada

Gry
290
Odsetek zwycięstw
55,5%
KDA
4,25

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Olaf2669,2%4,3
Nidalee2369,6%8,76
Udyr2268,2%4,94
Trundle2040%3,93
JarvanIV1936,8%3,52
Sejuani1752,9%5,8
LeeSin1442,9%4,3
Taliyah1384,6%7,31
Graves1154,5%5,56
MonkeyKing1172,7%2,68
Zac1154,5%6,58
Elise1080%6,18

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)