LOLZY · ESPORTS

Tuesday

Profil gracza · mid · Kanada

Gry
238
Odsetek zwycięstw
56,7%
KDA
3,6

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Orianna5569,1%5,65
Syndra2552%3,31
Sylas1952,6%3,29
Viktor1844,4%3,87
Leblanc1233,3%2,9
Azir1154,5%3,39
Lucian1163,6%2,62
Ryze1040%3,03
Akali850%2,29
Galio887,5%5,88
Yone757,1%3,74
Renekton6100%5,5

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)