LOLZY · ESPORTS

Sneaky

Profil gracza · bot

Gry
512
Odsetek zwycięstw
64,8%
KDA
4,62

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Ashe4072,5%5,03
Jhin4067,5%5,02
Sivir3452,9%4,99
Tristana3354,5%4,58
Ezreal3256,3%6,14
Lucian3161,3%4,9
Xayah2556%4,52
Kaisa2176,2%5,44
Varus2161,9%3,96
Caitlyn1758,8%3,78
Kalista1662,5%4,53
Corki1258,3%4,95

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)