LOLZY · ESPORTS

tinowns

Profil gracza · mid · Brazylia

Gry
456
Odsetek zwycięstw
55,7%
KDA
5,48

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Azir5662,5%4,81
Taliyah4755,3%5,18
Ahri2853,6%9,03
Syndra2846,4%3,47
Leblanc2152,4%4,65
Ryze1936,8%2,4
Zoe1968,4%10,52
Galio1747,1%6,63
Orianna1650%8,35
Sylas1586,7%12,31
TwistedFate1566,7%6,21
Lissandra1457,1%5,25

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)