LOLZY · ESPORTS

FoFo

Profil gracza · mid · Tajwan

Gry
657
Odsetek zwycięstw
53,6%
KDA
4,65

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Azir8859,1%4,52
Leblanc6050%6,73
Zoe4355,8%7,18
Corki4158,5%5,18
Orianna3855,3%7,02
Jayce3458,8%6,12
Akali3060%5,27
Viktor2552%4,73
Ryze2334,8%2,56
Syndra2343,5%3,08
Tristana2352,2%4,07
Sylas1947,4%3,14

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)