LOLZY · ESPORTS

Tactical

Profil gracza · bot

Gry
364
Odsetek zwycięstw
53%
KDA
3,83

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Ezreal4250%3,87
Aphelios2846,4%2,71
Kalista2857,1%3,79
Varus2860,7%4,15
Kaisa2250%4,38
Zeri2245,5%5,09
Xayah2157,1%3,47
MissFortune1978,9%4,69
Ashe1650%3,27
Jinx1631,3%3,27
Lucian1656,3%4,19
Tristana1675%5,42

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)