LOLZY · ESPORTS

Gury

Profil gracza · jng · Wietnam

Gry
289
Odsetek zwycięstw
54,5%
KDA
3,59

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
LeeSin2948,3%3,39
Maokai2657,7%3,28
Vi2469,6%4,81
MonkeyKing1844,4%3,11
Nocturne1850%2,62
Zyra1764,7%4,45
JarvanIV1553,3%4,25
Sejuani1283,3%7,65
Viego1250%3,67
Gragas1050%3,15
Rell944,4%3,95
Brand850%2,33

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)