LOLZY · ESPORTS

EpicReaper

Profil gracza · sup · Meksyk

Gry
57
Odsetek zwycięstw
66,7%
KDA
4,66

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Nautilus1752,9%3,26
Renata1070%6,05
Nami7100%12,5
Braum666,7%3,59
Karma560%5,33
Rakan475%5,27
Leona333,3%1,79
Lulu366,7%12,5
Blitzcrank1100%3,33
Rell1100%8,33

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)