LOLZY · ESPORTS

Licorice

Profil gracza · top · Kanada

Gry
480
Odsetek zwycięstw
53,1%
KDA
2,85

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Renekton3855,3%2,85
Gnar3342,4%2,24
KSante2948,3%3,27
Poppy2958,6%3,64
Aatrox2871,4%3,39
Ornn2556%2,82
Rumble2055%3,23
Shen1947,4%4,86
Gangplank1861,1%4,79
Jax1758,8%2,02
Fiora1637,5%2,97
Gwen1435,7%1,93

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)