LOLZY · ESPORTS

Sparda

Profil gracza · top

Gry
297
Odsetek zwycięstw
53,9%
KDA
2,82

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
KSante5160,8%3,76
Renekton4837,5%2,09
Jax2955,2%2,31
Gnar2250%2,82
Gwen1952,6%2,33
Aatrox1662,5%3,5
Rumble1471,4%4,1
Jayce1050%2,27
Malphite1060%3,97
Ornn1060%3,12
Ambessa7100%16,8
Camille633,3%1,88

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)