LOLZY · ESPORTS

Flakked

Profil gracza · bot · Hiszpania

Gry
328
Odsetek zwycięstw
51,2%
KDA
4,82

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Aphelios4348,8%3,72
Varus3548,6%4,17
Zeri3351,5%5,29
Ezreal2965,5%6,54
Kalista1947,4%4,95
Jinx1866,7%6,13
Jhin1650%8
Kaisa1656,3%6,21
Xayah1560%5,07
Draven1369,2%5,04
Corki1020%3,19
Sivir1040%3,96

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)