LOLZY · ESPORTS

Key

Profil gracza · sup

Gry
337
Odsetek zwycięstw
45,4%
KDA
2,91

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Thresh4936,7%2,78
Braum4535,6%2,43
TahmKench4553,3%2,85
Alistar2646,2%3,1
Bard1758,8%2,96
Rakan1643,8%3,38
Shen1662,5%3,09
Taric1450%3,62
Lulu1172,7%5,14
Morgana1050%7,3
Nautilus1030%1,85
Zyra1050%3,35

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)