LOLZY · ESPORTS

Hiro02

Profil gracza · top

Gry
299
Odsetek zwycięstw
50,8%
KDA
2,28

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Jayce3053,3%2,76
Gnar2548%1,77
Camille2259,1%2,47
Gwen2250%1,69
Jax2152,4%1,41
Rumble1540%2,64
Renekton1428,6%1,79
Irelia1250%2,46
KSante1258,3%2,54
Gragas1136,4%1,79
Kennen1136,4%1,62
Ambessa944,4%2,79

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)