LOLZY · ESPORTS

Armao

Profil gracza · jng

Gry
283
Odsetek zwycięstw
61,8%
KDA
4,18

Ostatnie gry

Statystyki bohaterów

BohaterGryOdsetek zwycięstwKDA
Volibear2962,1%5
Trundle2462,5%4,8
Nocturne2286,4%5,29
Viego2263,6%4
Sejuani1844,4%3,67
XinZhao1861,1%3,29
Hecarim1687,5%5,91
MonkeyKing1681,3%5,47
Udyr1668,8%5,65
Ivern1154,5%7,93
JarvanIV1172,7%4,55
Poppy1080%4,44

Historia drużyn

Okresy w drużynach opisują zapisane występy, a nie daty obowiązywania kontraktów.

Statystyki obejmują wybrane, dostępne gry; zakres danych zależy od rozgrywek i sezonu.

Źródła: Oracle’s Elixir / Tim Sevenhuysen — match data · Riot Games — LoL Esports game metadata · Leaguepedia — historical competitive scoreboards (cached snapshot) · Games of Legends — verified per-map results · LoL Esports historical series results · Games of Legends historical series results · LoL Esports verified final KDA · Leaguepedia / GPTilt — player country directory (CC BY-SA 3.0)